İngilizce Kulübü

İlköğretim çağındaki çocuklarımıza sağlam bir İngilizce temeli atmak için sizleri Yağmur Etüt Merkezimize davet ediyoruz. İlköğretimler için İngilizce eğitiminde ile 6-14 yaş aralığındaki herkesi hedefleyen etüt merkezimizden İngilizce Kulübümüzü mutlaka sorunuz.

Yaz tatilinin başlaması ise yaz okulu araştırmasına giren ve bu kısa süreyi verimli bir şekilde değerlendirmek için en iyi seçeneği arayan veliler için doğru adres burası.

İster Yaz Okulu isterse okul dersleri olsun, İngilizce öğrenmek istiyorsanız en eğlenceli bir şekilde öğretiyor olacağız.

İngilizce eğitimi Yağmur Etüt Merkezinde düzenli bir faaliyettir. Yaz Okulu kapsamında velilerin arayışına da cevap verir, okul döneminde öğrencilerin derslerine de katkıda bulunur.

İlköğretim öğrencilerine eğlenci bir şekilde İngilizce eğitimi verirken, sevmediğin birşeyi yapmaya çalışmanın fayda getirmeyeceğinin farkında olarak hareket ediyor olacağız.

Ders anlatımlarının yanında çeşitli aktivitelerle yaşayan İngilizce'yi öğrencilerimize verip kalıcı hafızalarında yer etmesini sağlayacağız.