Yağmur Etüt Merkezi

Özel Yağmur Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi sadece ticari bir faaliyette bulunma çabası değildir. Eğer ticaret yapmak isteseydik demir bükerdik. Daha zorunu, eğilmesi bükülmesi en zor olanı... insanı tercih ettiysek uğraşı alanı olarak... bunun tek sebebi de insanlara faydalı olmayı istediğimizdendir.

Ağaç yaşken eğilir. Tabi burada Japon Şair Basho'nun söylediği bir veciz sözü de hatırlamak gerekir. Bir fikir toza veya tılsıma dönüşebilir. Mühim olan, onu ovuşturan elin maharetidir. Yani  yaş ağaçken kimin eline teslim edilirse o doğrultuda eğrilecektir.

Özel Yağmur Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi öncelikle kurucularının kendi çocuklarının eğitildiği kurum olarak işleyecektir. Hal böyle olunca da vermek istediğimiz eğitim, kendi çocuğumuz için ne istiyorsak o şekilde olacaktır. Ve şunu belirtmek isteriz ki biz çocuğumuz için en iyisini istiyoruz.


Yenimahalle Etüt Merkezi ihtiyacına cevap verebilmek için Demetevler'de hizmetinizdeyiz. Ankara Etüt Merkezleri arasında marka değeri en bilinir etüt merkezi olma azmi ile hizmetinizdeyiz.