İsmail Erez İÖO 4-A Sınıfı Yıllık Çalışması

Değerli veliler, sevgili öğrenciler,

Geriye, daha geriye, taaaaa ilkokul sıralarına doğru baktığımızda artık hatırlayamadığımız anılarla karşılaşırız. Beraber oynadığımız, eğlendiğimiz, eğitim aldığımız arkadaşlarımız artık anı bile değildir. Unutulan, silinip giden, yarım kalan yaşanmışlıklardır.

Bu çalışmanın amacı, anıları biraz daha ayakta tutabilmek, yaşadığımız günleri hiçlikten kurtararak bir anlama kavuşturabilmektir. Hayatımızın ilerleyen yıllarında geriye doğru baktığımızda ilkokul sıralarındaki arkadaşlarımızı hatırlayabilmek, anılarımızla mutlu olup bir tatlı tebessüm verebilmektir.

Bu çalışma bir kitaba dönüşecek ve kütüphanemizin baş köşesinde yerini alacaktır. Sonraki yıllarda yapacağınız yıllık çalışmalarının ilki, en güzeli ve en anlamlısı olacaktır.

Tabiki bu çalışma kitaba dönüşürken belli bir maliyete de sebep olacaktır. Ücret tam belirlenememiş olsa da sayfa sayımızın çokluğuna göre 40-80 TL arasında bir rakam olacağını tahmin ediyoruz.

Birine yorum yaptığınızda karşı taraf onaylarsa diğerleri de görür, onaylamaz veya reddederse yorum görünmez. Bu yüzden karşı tarafında beğeneceği yorumlar yapınız.

Güzel, anlamlı, esprili, kaliteli, anı niteliği olacak resimler paylaşınız.

Benim Sayfam bölümünden kendinizle ilgili birkaç cümle yazın.

Resim Yükle'den elinizdeki resimler paylaşın.

Sınıf Listesinden kime yorum yapmak istiyorsanız seçin ve yapın.

Resimler'den eklenen resimlere yorumlar yazın.

Çalışmamıza katkıda bulunun. Çalışmanın bir parçası olun.

Haydi iş başına...

Yağmur Cafe Oyun Parti Evi Demetevler Yenimahalle ANKARA

Hoşgeldin,

Anasayfa
Giriş Yap